Sokak Kedisiyle Alakalı Bir Soru

salihaondag8

Arkadaşlar bugün bizim küçük bahçede baktığım bir yavru kedim var ve devamlı onları besliyorum elimden geldigince yardımcı olmaya çalışıyorum onlara 7 kediler ve o yavru bizim yan bahçede komşumun bahçesinde kalmış ve çıkmıyor gelmiyordu bizim buraya yüksek bir yerde kalmış beni tanıdığı için miyavladi bende eve getirmeye çalıştım onu yukarıdan kurtardım çok sevdiğim ve orda miyavladi diye üzüldüm o anda beni tirmikladi ve kan içinde kaldı kolum ve yara bandı ve bölgeyi temizledim şuan kolum acayip agrı oldu bizim burda başka bir kedide var Çok seviyorum oda bugün hiç gelmedi bir anda kayboldu aşısı malesef yoktu birde kısır bir erkek kedi değil acaba hasta yada kız kedimi bulmaya gitti kendine baya bir üzüldüm bugün bunları yaşadım bir yandab bugün mamaları bitti çalışmadığım için maddi durumumuz kötü olunva bugünlük ev yemeği verdim onlara ama çok üzüldüm maddi manevi yardım etmeye çalışıyorum ama elimden birşey gelmiyor napacam bilmiyorum artık yuzleine bile bakamıyorum çok bağırdılar bugün ev yemeği zararlı ama başkada birşey alamiyacam bu gidişle zamlardan ötürü artık yaşanmaz oldu nasıl olcak bilmiyorum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler bu hem dertleşme hemde fikir almak istedim bu konuda ne önerirsiniz neler yapıyorsunuz siz 🤗

4 CEVAP

salihaondag8

Yani arkadaşlar bu canlara niye kimse destek olmuyor anlamiyorum yeri geliyor artık ağlıyorum onların durumuna ama elimden geldiğince ölmeden önce son nefesime kadar inşallah onlara yardımcı olacam şuan onlar icin mama almak için para kumbarazi yaptım inşallah para tiparlarsam aç kalmiyacaklar o masum canlar benim herşeyim oldu kedi bakmak gerçekten çok güzel bir duyguymus bakınca insan anlıyor daha once olsa insan umursamaz oluyormuş bunu kedi bakanlar anladi beni bence 🤗

şöyle yapabilirisin. makarna haşla suyuna etsuyu tablet at. havuç da koy o da haşlansın. tavuk ciğeri sanırım hala ucuz onu da koy. bayağı bir haşla hepsini sonra blendırdan geçir. en az 2 günlük mama olur böylece. bir de mama kumbarası aç instagramda. 15 kilo alırsan uygun fiyatlı bol bol verme doymalarına yetsin yeterli. bir süre böyle idare et 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️

bir de meşhur stk lar ile iletişime geç mail at. onlar mama gönderiyor besleme yapanlara bildiğim kadarıyla. pawgard haçiko haytap vs

salihaondag8

Tamamdır cevaplarınız için çok teşekkürler şimdiden 🤗