Kedim Çok Tüy Döküyor Bu Aralar Ne Yapmalıyım

Gofretben

11 aylık dişi kedim bu aralar çok tüy döküyor ne yapmalıyım mama olarak en son royal canın kullandım şuan brit care almayı düşünüyorum taramağa çalışıyorum ama taratmıyor kendini ve ek olarak catnipli ödül topu ve malt macunu veriyorum tüy sorunu neden olabilir

5 CEVAP

zehraaozlu

Royal canin mamayı acilen bırakın, furminatorle 2 haftada bir düzenli tarayın, tüy sağlığı için haftada 2 kez haşlanmış yumurta sarısı yedirin, yeni alacağınız mamada tavuksuz mamayı tercih edin, gimcat beauty paste ve gimcat malt macunu düzenli olarak kullanın bunları yaptıktan sonra dökülme azalacaktır.

Gimcat beauty paste,biopetactive sarimsakli maya tableti kullanabilirsiniz.

tugba01

Yumurtayı nasıl yedirecegiz

Gofretben

Yumurtanın sarısını veriyorum ama taratmıyor kendini kaçıyo hemen bende sıkmak istemiyorum ama artık uyuduğundan yada başka şekilde taramam gerek galiba

Gofretben

zehraaozlu
patipaticikpatisi teşekkürler