Kedimin Doğum Yapacagı Zamanını Tam Bilmiyorum ¿

Kedimin ne zaman çiftleştiğini bilmiyorum . Sanırım doğumu yaklaştı yalnız kalmak istiyor ve karın bölgesi sıcak . Hamileliğin kaçıncı günü olabilir ona göre daha çok dikkat edeceğim yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

KimJeongguk

62-64 arası doğum yapıyorlar diye biliyorum eşleştiği günü bilseydiniz iyi olurdu çünkü 64 ü geçtikten sonra kesinlikle veterinere gidilmeli. Doğum yaklaştığında doğum yapmak istediği yere sık sık gidecektir. Doğum başlamadan zaten suyu geliyor başladığını kolay bir şekilde anlarsınız. 1 hafta boyunca kediniz hep gözünüzün önünde olsun, doğum yapması için kutu, çadır gibi bir yer hazırladıysanız sürekli bulunduğunuz bir odaya yerleştirin onu. Umarım bir aksilik çıkmaz ve sağlıkla doğar yavrular. 🤍🧿

Götürdüm zaten sıkıntı yokta tam olarak gününü bilemiyorum kutusu evi var hazır . Umarım kolay doğum olur 🙏🙏