Evde Iç Ve Dış Parazit

Mia59

Merhabalar ben evde kendim kedime iç ve dış parazit uygulamak istiyorum hangi marka ve nereden temin edebilirim yardımcı olabilirmisiniz

3 CEVAP

Dann

Ben de benzer araştırmayı yapıyorum broadline iç dış parazit damlası kullanıcam. Onu belirledim. Uygun ve güvenilir tedarik yöntemi arıyorum. Bulamazsam da veterinerden alıp evde uygulamasını yapıcam. Yurt dışında 20 Euro olan ürün burda 1000 TL üzeri satılıyor maalesef. Yurt dışından tedarik edebilme imkanınız varsa 6 ‘lı paket 35 Euro’ydu. bir yıl bir düşünmezsiniz. Bunlar dışında online pazarlarda satışına rastlamadım. Satılan internet siteleri var onların da güvenli olduğunu teyit edemedim. Kolay gelsin.

Lilibeth

Profender iç parazit alabilirsiniz veterinerden bi de fiproguard dış parazit var bunlarda bi yan etki olmadı. Bayerin advantage multi var iç dış birlikte tek damla şeklinde. Veteriner dışında bi yerden almayın ucuz diye internete güvenmeyin.

braodline iç dış tek seferde bütün kurtlara ve hatta kalp kurduna bile etkili.