Nefes Problemi

Krozks

Merhaba 5 aylık kedimi oltayla 2 dk oynatım 2 kere hapşurdu sonra 4 dk daha oynatmaya devam ettim nefes nefese kaldı dilini çıkardı oynamayı kestim kanpenin altına kaçtı hemen yattı o gün bazı aralıklarla hapşurmaya başladı nefeside sesli sebebi nedir bilen varmı

2 CEVAP

dadasf

astım tarzı bir şey olabilir. acil bir veterinere gözükmesi gerekiyor

astım. hemen veterinere ve tedaviye başlayın. röntgen çekilecek ve bronşların durumuna göre veteriner astım ilacına karar verecek.