Kedimin Cinsi Tam Olarak Ne?

DuruKedy

Tekir mi yoksa kırma bir tür mü?
Not: Küçüklüğünden itibaren foto attım.

6 CEVAP

develi99

Bu klasik tip tekir değil gibi duruyor. Melezlik var sanki, Bu daha tatli ve güzel bir kedi...

Sezgek

Güzel mi güzel bir tekir benim minnağın kopyası benim kuzuyu da görenler hep hangi cins diye soruyordu hep klasik bir tekir hatta tekirin dibi 😅😂 dipnot tekir candır enerjisi yaramazlığı zekası kendine deli gibi bağlar insanı 😍

Meryoyo

European shorthair olabilir ( benim kedimin ırkı)
'Kedimin ırkı ne?' uygulamasından kedinizin fotoğrafını yükleyip taratırsanız daha iyi bir tahminde bulunabilir.

Lilibeth

Bildiğimiz tekir gibi ama :) kuzguna yavrusu şahin görünür misali 😀

develi99

Yani playstore de kedimin cinsi ne gibi bir kaç uygulama var. Yaklasık oranlar veriyor
Ben sizinkini merak ettim bsktim resimler net olmadigindan farkli cinsler cikiyot
Mesela Mısır Mau'su cinsi çikti birinde :)

Fidel0

Google den kameralı arama var google nin yanında kamera işareti var ona basınca kamera açılıyor kedinizin resmini çekiyorsunuz google onunla ilgili herşeyi sunuyor cinsi özellikleri vs.