Fikirlerinizi Bekliyorum ?

salihaondag8

Arkadaşlar sorum şu ki bizim bahcede besleme yaptigim bir erkek kedim var ve kısır değil aşıları da tam değil yani yetişemiyorum haliyle besleme aşı derken bir sürü kedi var yakında ancak yaptirabilirim elimden geldiğince şuan yani aşısı yok ve kısır değil kedilerin peşinde sürekli kız kedilerin dünden bu yana hiç gelmedi yemek yemeye normalde gözümün önünde olurdu hep sizfe be olmuş olabilir fikri olan cevaplarsa sevinirim teşekkürler köpekli yer değil bizim bura sessiz bir alan ve kedilerin rahatca yasadigi bir yeri ve araba kazası gibi şeylerin olabildigi yer değil ondan dünden beri bana çok stres oldu onlar benim canlarım ve çok seviyorum hepsini ondan dunden beri kendime gelemedim hep düşünüyorum bir anda noldu diye

2 CEVAP

Bgmd

Çiftleşmeye gitmiştir belki bizim de sokak kedileri bazen 3 -4 gün gelmiyor

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler bugün geldi allahtan çok sevindim dediğiniz gibi bu ara çiftleşmek için gidiyor galiba benimde aklıma kotu şeyler geldi valla ondan baya üzüldüm ama gelmesine çok sevindim o yüzden 🤗