Proplan Kitten Mi Hills Balıklı Mı ??

gofretbey38

Royal kitten den hills balıklıya geçiş aşamasındayız 6.gün bugün ama normalde dışkısı bu kadar ağır kokmazdı evi sardı koku resmen. Yan etki yapmış olabilir mi? Proplan kitten geçmeli miyim sizce tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?

5 CEVAP

Gofrettiin

Hills balıklı mama biraz wc fazla koku yapıyor fakat bahsettiginiz diğer 2 mamadan daha iyi bir içerige sahip. Devam etmenızı öneririm hilss 'e

Cemalchief

Proplan kitten daha iyi verim aldım

kedimuzay

Bizde proplan kullanıyoruz sorun yaşamadık

kedimuzay

Bizde proplan kullanıyoruz sorun yaşamadık

CakilYavrukus

Aromayı değiştirmeyin neye alıştıysa onu yesin tavuksa tavuk