Kedi Tuvalet Sorunu

Minnoss5334

Kedim son zamanlarda idrarını kabına yapmıyo etrafa ve kendine bulaştıryo onu ıslak veya kokmuş yakalıyorum napmalıyım

2 CEVAP

Bunun sebebi size bir sorunu anlatmaya çalışması olabilir bir sağlık sorunu ya da bir stres. Onun dışında tuvalet kabını pis veya kumu az olmuş olabilir. Veya Bu idrar kokulu, püskürtme şeklindeyse kızgınlık belirtisi de olabilir. Ben bu 3 sebepten biri olduğunu düşünüyorum

Birde o idrarını yaptığı yeri sirke ve karbonatla silmeniz daha iyi olacaktır çünkü amonyak kokusunun olduğu yere tekrar yapabiliyorlar. Ben kumuna çok az 1 2 damla amonyak damlatıyorum ve evi de sirkeyle temizliyorum