Gimcat Multi Vitamin

dadasf

kedim kısır yetişkin bir kedi. gimcat ödül maması alacakken yine gimcatin multivitaminini gördüm. bir zararı dokunur mu? yoksa almalı mıyım?

5 CEVAP

develi99

Mamalariniz kaliteli ise multivitamine gerek yoktur. Bunu insan gibi şöyle düşünebilirsiniz cips-kola alacakken birden supradyn.almaya karar verdiniz.

Peki neden ki?

CakilYavrukus

Merhaba,

Patili dostlarımızın, markaların prospektüslerinde belirtilen oranlarda vitamin yemelerinde hiçbir sakınca yoktur.

gece18

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Mamanız kaliteli vitaminli bir mamaysa kullanmamasını rica ederim. Ağır gelir çünkü. Hatta vitamin zehirlenmesi yaşayabilir.

Deniz1741

Ben arada bir veriyorum. Kedim seviyor. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ama dediğim gibi her zaman değil aralıklı veriyorum.

Her hangi bir zararı olmaz ancak haftada 1 nohut tanesi kadar verirseniz hiç problem yaşayacağınızı sanmıyorum