Acil Yardım!!

Fistikpasa

Kedim doğum yapmak üzere henüz kırmızı sıvı gelmedi şeffaf bir sıvısı var miyavlıyor da onun için bir kutu hazırladım orda oturuyordu fakat sanırım doğum için başka bir yeri seçmiş orası çok dar rahat hareket bile edemez bende orası uygun değil diye onu kaldırdım ama ısrarla kutuya girmek istemiyor ne yapmalıyım acil!! Orda gerçekten doğuramaz uygun değil ne yapmalıyım

3 CEVAP

Fistikpasa

Edit: nihayet kedim onun için hazırladığım kutusuna girdi henüz doğum başlamadı inşallah sorunsuz doğar bebekleri :)

Topacc

Doğdu mu? :)

Fistikpasa

Üçüncü doğdu az önce hepsi birbirinden güzel :) yalnız kedim biraz acemi sanırım ilk doğumu plasentalarını yemiyor yemesi şart mı acaba. Faydalı diye biliyorum ama yemiyor