Kedime Krem Bulaştı

Beydac

Kedimde kulak uyuzu varmış Oridermyl krem kullanmaya başladık. Kremi sıktıktan sonra kafasını salladı ve kulak çevresi krem oldu tüyler birbirine yapıştı. Çok rahatsız hissediyor nasıl temizleyebiliriz?

3 CEVAP

kremi güzelce kulak yoluna gönderebiliyor musunuz sıkınca da bir masajla vıccık sesi çıkararak yedirin işe yarasın. pamuğu ılık suyla ıslatıp silebilirsiniz crystalin vs yoksa

içine sürüyorsunuz sanırım keemi. hiç korkmadan yukarıdaki arkadaşımın yazdığı gibi kulağı için ucundan tutup cork cork yapın. kulağı kapatın elimizle ve masajla kremi içeri yedirin. dışını da ıslak temiz bir bezle sabunsuz silin. crystalin de olur ama çıkartmayabilir krem yoğundur sanırım biraz.

CakilYavrukus

Merhaba,

Veterinerlerden ve eczanelerden temin edebileceğiniz, kedinin derisine zarar vermeyen temizleyici losyonlar bulunmaktadır.