Bravo Hollanda Hükümeti

hep fold kedilerin genetik bozukluğu ve acı çekerek 5-6 yaşlarında hayatlarını kaybetmelerini konuşuyoruz ama pek şok köpek ırkı için de aynı rahatsızlıklar geçerli. bizim sanırım çok yol almamız lazım para ile kedi köpek satan petshopları kapattırmamız için😤

4 CEVAP

Sezgek

Hükümeti geçtim insanlar hala yavruları olsun annelik duygusu tatsın diyerek bu canları çoğaltmaya devam ediyor halk bilinçlenmeli önce arz olmazda talepte olmaz aslında

simbakedi

bunu tweet atmıştı bir haber sayfası, altına insanlar hayır benim kedim sağlıklı hem de yavru değil diye :D petshoplardan önce insanların eğitilmesi lazım. hala cins ya da değil kedimi köpeğimi çiftleştircem diyenler varken benim pek umudum yok

Lorelei94

Umarim en kisa sürede Türkiye'ye de gelir bu işlem.

çok haklısınız🥲