Erkek Kedimin Karanlıkta Saklanması

Esrakaya12

Erkek kedimle çok iyi anlaşırız sürekli gelip beni sever hala öyle ama bu aralar yorganımın altına giriyor karanlıkta kalıyor sürekli karanlıkta oturuyor. Işığı sevmiyor ne yapacağımı bilmiyorum ne yapabilirim ?

2 CEVAP

CakilYavrukus

Merhaba,

Kediler oyuncu canlılardır. Sahipleriyle vakit geçirmek, sıradışı işler yapmakta üstlerine yoktur. Bu durum aynı zamanda kedinin mutlu ve sağlıklı olduğunun bir göstergesidir.

Sezgek

Kediler sıcağı sever mesela benim kızımda yanımızda yattığında bazen yorganın içinde yatar hiç çıkmadan bazen derim nefes almıyor geliyor ama mesela uyumayken bile özellikle karanlık odaya mı gidiyor gündüz bile yorgan altına girip hiç ışığa dayanamıyor mu böyle bir durumda korneada bir sıkıntı olduğu için ışıktan rahatsız oluyor olabilir aslında siz bile kontrol edebilirsiniz durumu telinizden flashın seviyesini ayarlayabiliyorsanız en düşük seviyede ayarlayamıyorsanız peçete ile ışığın şiddetini düşürerek gözlerine tutup göz bebeklerinin reflekslerini gözlemleyin ışıktan rahatsız olacak mı bir kontrol edin derim