Kedi Ölçü Kabı Kullanımı

irem005

Ilk kez kedi bakıyorum evimde 3 aylik yaklasik 1.5 kilo. Ne kadar verecegime karar veremiyorum ve bilincsiz kilo almasini da istemiyorum. Proplan junior kullaniyorum ve pet shoptan bu olcu kabini aldim ama nasil kullanacagimi bilmiyorum uzerindeki sayılar neler ifade ediyor. Yardimci olabilir misiniz?

2 CEVAP

Reyaura

Büyüme döneminde olan kedinin mama kabi hep dolu olmalidir . yetişkin kedilerde fazla kilo almanin önüne geçmek için ölçüyle veriliyor ki ben ölçü kullanmıyorum açıkçası. Yavru kediniz gelişme ve büyüme döneminde mama kabi surekli dolu olsun .

irem005

Az önce tekrar tarttim 1.8 kiloymus kilo almis bi de:)