Kedim 3 Gündür Kusuyor

jimmson

kedim 3 gündür kusuyor. mamasını düzenli yiyor ve su içiyor ancak aralıklarla kusuyor. bazen beyaz bir sıvı kusuyor. veterinere götürmedim bugün hiç kusmamişti diye ama gece yine kustu. keyfi neşesi yerinde gibi görünüyor oyun oynuyor geziniyor dolaşıyor. kendini de sevdiriyor nesi var anlamadım veterinere götüreceğim ancak daha önce yaşamış olan varsa beni bilgilendirebilirse çok sevinirim

2 CEVAP

gece18

3 gündür kusan kedi normal değildir. Neşesine güvenip iyi beklemişsiniz. Kediler acılarını belli etmezler, saklarlar. Bir an önce veterinere götürün.

Gamzecs

neden 3 gündür kediyi bekletiyorsunuz 2 den fazla kusan kedi normal değildir lütfen götürün burada çare aramayın