Matisse Kedi Maması Türkiyeden Kalktı Mı?

yasminackz

Matisse mama kullananlar var mı ? bir dönem kullanmıştım şimdi tekrar kullanmak istiyorum fakat çoğu yerde satışını bulamıyorum. geçen sene firmayı aradığımda mayıs ayında türkiyeye ulaşacağını söylemişyi ama hiç denk gelemedim aktif olarak kullanan var mı ?

6 CEVAP

Ben daha birkaç hafta önce aldım

Ben kullanıyorum hala yeni aldım hatta. Trndy gibi çok kullanılan internet uygulamalarında aratırsanız çıkar

dilanbulent

Bir saniye yanlışlık olmuş düzeltmek istiyorum. Ben en son baktığımda Royal Canin, Proplan gibi mamalardan daha pahalıydı Matisse, öyle hatırlıyorum. Şimdi baktım özellikle 10 kilosu çok daha uygun fiyata denk geliyor. Yanlış bilgi vermiş oldum kusura bakmayın düzeltmek istedim.

yasminackz

trnd hb gibi yerler güvenilir gelmiyor nedense petlebi gibi sayfalarda da bulması zor en kötü satış yerlerine bakayım
teşekkürler hepinize

dilanbulent

Matisse Türkiye'de çok satılan bir mama değil. Türkiye'de hala satışı var fakat talep az, o yüzden de doğal olarak diğer mamalara göre daha zor bulunuyor. Ayrıca bence içerik olarak o fiyata daha iyi mamalar alınabiliyor o yüzden gereksiz görüyorum kendi açımdan.

satıcılara dikkat edin bence de petlebi dışında mama almamaya çalışın. sahte bayat veya kullanım süresi değişmiş mama alan ve sonra pişman olan çok kişi var çünkü.