Kedimin Burnunun Bi Kisminin Rengi Daha Koyu

nazlizisan

Merhaba kedim kasik arada bir disari cikan ertesi gun geri donen bir kedi bugun de disari cikti az once geri dondu fakat burnunda garip bir sey fark ettim ust kismi daha koyu bi renkteydi fotografini koyacagim zaten en kisa surede de veterinere goturecegim sadece benzer bir sey basina gelen oldu mu ve bu sey ne onu merak etmistim cunku cok endiselendim simdiden tesekkurler

1 CEVAP

nazlizisan

Yara mi emin degilim diger kedilerle kavga ettigi icin yarali donuyordu bazen ama hic buna benzer bi sey olmamisti