Matisse Kısır Kedi Maması Alınır Mı?

dumannn7

10 kilosu 660-700 lira. Fiyatı uygun. Alınır mı bu mama? Bir de Petpal sitesi güvenilir mi?

Matisse Neutered Somonlu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 10 KG

https://www.akakce.com/kedi-mamasi/en-ucuz-matisse-neutered-salmon-kisirlastirilmis-somonlu-10-kg-yetiskin-kuru-fiyati,5585108.html

3 CEVAP

Ben 5 aydır kullanıyorum, memnunum. ND ile aynı firmaya ait bir mama zaten . Fiyatına göre içeriği güzel.

dumannn7

Britcare istiyordum ancak herkes ishal yapıyor alma demiş. Onun içeriği çok daha iyi Matisse ile kıyaslandığında. Bilemiyorum en alacağımı...

hills kullanın. içeriklerine bakarak alın.