Mama Seçimi

_SeNa

Kedim 2 yaşında kısır 5 kilo civarinda. Felicia mama veriyorum şuan da ama mamasi bitmek üzere o yüzden yeni mama arıyorum. Brit care almayi düşünüyorum. Sizce iyi mi? Ya da aynı civarlarda önerebileceğiniz mama var mı?

6 CEVAP

GeceFanzini

Britcare ben kullandım, kedim de severek yedi, içeriğini de beğeniyorum ve faydasını da gördüm ama çok fazla ishal şikayeti var britcare ile ilgili. O yüzden iyi araştırın, kullanmak isterseniz de yavaş bir geçiş yapın.

kedimuzay

Advance de güzel felicia ile karıştırıp kullanabılırsınız

Coconutbey

Hills alin bence

Cennet29

Yılda 2 kere mama değişilebilir. Bi iki ayda mama değişmek bağırsakları mideyi yorar. Brit mamada cok ishal şikayeti var başka markalar deneyebilir misiniz
Advance
Sanabelle
Hills
Bozita
Proplan
Bonacibo
Gibi bütçenize uygun ve kedinizin sevdiği aromalardan deneyebilirsiniz.

develi99

Sıkıldığınız için mama değiştirmeyiniz. Bir sorun yoksa ve güzelde yiyorsa mevcut mamaya devam :)

_SeNa

12 kgluk almistim, uzun süredir kullaniyor. Belli sürelerde mama degistirilmesi iyi olur diye biliyorum. Artık eskisi kadar iştahla da yemiyor.