Yavru Kedi

2 yaşında kedim var. Sokakta yalnız ufak bir yavru vardı 3 aylık civarı eve getirdim ama evimizdeki kedi yavru kediyi ısırmaya çalışıyor ensesinden bende izin vermiyorum korktuğumdan nasıl alıştıracağım bilmiyorum

9 CEVAP

Mirabonibon

Maalesef ki olabiliyor kediyi kesinlikle kendi kedinize yaklaştırmayın ayrı tutun ve bir an önce kedinizi kısırlaştırın

Anonymus985465

3 aylık yavruyu yetişkinden uzak tutun ve sadece sizin gözetiminizde birbirlerine uzak mesafede mamalarını yedirin.
Yavaş yavaş oyuncaklarla alıştırmaya başlayın. Ancak evde olmadığınız zamanlarda ayrı odalarda tutulmalılar

erkek yavruya tecavüz edebilir. kötü anlamda yazmadım tecavüz kelimesini kedisel içgüdü böyle maalesef. eve yeni kedi almaya kararlıysanız mutlaka bu hafta erkek kediyi kısırlaştırın. siz de çok rahat edersiniz.

develi99

Alisirlar. Zamannn :))

Mirabonibon

Sanırsam 2 yaşındaki kediniz erkek ve kısır değil doğru mu?

Mirabonibon evet erkek ve kısır değil

Yalnız yavru kedi de erkek

Teşekkür ederim.