Sizce Kıyafeti Onu Rahatsız Eder Mi?

romeonuz

Arkadaşlar kedime kıyafet diktirdim. Sizce onu rahatsız eder mi belli aralıklarda giydirsem olur mu yardımcı olur musunuz?

8 CEVAP

Reyyanhan

Cok tatli masallah . Ama giydirmemeniz gerekir . Kediler kendilerini yalayarak temizlerler. Bu durum onları rahatsız edecektir .

KedimVar

Ortada giydirmeniz için önemli bir neden yoksa giydirmeyin. Genellikle rahatsız oluyorlar.

Reyaura

Kopekte giydirmek sorun olmuyor ama kedide rahatsiz eder ve kendini temizliyemez

Emrondre

Ben kedime elbise giydirdiydim kendim diktim ,giydirme sebebim ise ameliyat olmuştu bandajlarını söküyordu dikişine zara vermesin diye onu giydirdim bandajları alınana kadar ama sonra giydirmedim kediler pek sevmiyor elbiseyi ☺️ Birde kendilerini temizlemekte zorlanıyorlar elbise olunca:))

Elifinkedileri

Heves edip yaptirmissiniz belirli araliklarla diye de belirtmissiniz yurumesine hareketine engel olmayacaksa giydirme esnasinda zarar vermeden giydirebilecekseniz arada kullababilirsiniz yazin yapmayin ama bunaltirsiniz cok uzun surede üzerinde durmasin yarim saat bir saat veya elektirik kesildiginde kombiler yanmiyor malum ev soguk oluyorsa giydirebilirsiniz bir kac kere basimiza geldi usudugunu hissettigimde ben giydirdim sokakta olmadiklari için soğuğa daha hassas olabiliyorlar. Kediniz yetiskinse kıyafet onu cok rahatsiz eder o zaman giydirmeseniz daha iyi olur durduk yere strese sokmayin :)

emrezrtrk

Veterinerde dedi bana kedilerelbise sevmez dedi

Kesinlikle rahatsiz eder hic giydirmeyin kedilerin dogasina aykiridir boyle seyler.

Friolero

Çok tatlı olmuş bence. Arada giydirirseniz sorun olmaz.

Ben de pembiş pembiş giydirmek isterdim ama bizimkisi 10 saat falan kendini yalıyor :((