Yaş Mama Önerisi

Klaje

Kedime royal canin yaş maması veriyordum ama çok iyi olmadığını duydum değiştirmek istiyorum kedim 6 aylık bu arada.

9 CEVAP

stellabennett

Acana Felicia konserve Nutri Feline Me-O N&D bunların yavru konservelerini alabilirsiniz bu arada balıklı alacaksınız vermeden önce iyice çatalla ezip kontrol edin bazen kılçık çıkabiliyormuş

develi99

HİÇ YORULMAYIN, BEN ÇOK DETAYLI ARAŞTIRMIŞTIM. LİSTE ŞU ŞEKİLDE, BUTÇENIZE UYANLAR (İNDIRIM VS) OLDUKÇA VEREBILIRSINIZ.

YAŞ MAMALAR

  1. N&D

  2. Animonda

  3. Gourmet Gold

  4. Royal Canin

  5. Gimcat

  6. Hills

  7. Felicia

  8. Reflex plus essantial

  9. Gimcat

  10. Matisse

  11. Nutri feline

  12. Pro Plan

  13. Me-O

  14. Acana

  15. Bozita

(liste karışık sıralama)

kedimuzay

Acana hatta petlebı de şuan baya ındırımde, meo da verıyorum ben ve vets plus çok ıyıler

develi99

Ayrica Royal Canin çok da kötü bir yaş mama degil, adamlar kedi cinsine göre mama üretiyorlar. Nasil kotu olabilir? Haa kediniz sevmez, o kedide alerji yapar vs vs.. Genele bakmak gerekir.

Selamlar

GeceFanzini

Schesir

Rosier4

Schesir
Nd
Acana
Nutri

Minminik

petlebideki acana +1 kedim çok sevdi bizimkide 5 aylık hem kitten olandan hem de normal yetişkinden baya kutu stokladım indirim çok iyi

CakilYavrukus

Purinanın felix yaş mamaları da güzel

mehtapkaplan

Benimkide 6 aylık. Acana, schesir ve bozita kullanıyorum.