Hala Tozsuz Kum Arayanlar İçeri

CakilYavrukus

Kedi kumu konusunda toz sıkıntısı yaşıyorsanız Proline Extra tavsiye ediyorum, kumlara servet ödemeye gerek yok.

4 CEVAP

Minminik

+1 yalniz extra olani almali bu hafta normal kokusuz duz proline denedim toz icinde kum kabi rezalet

CakilYavrukus

Prolinenin normal kumları ile proline extra tamamen farklı siyahla beyaz gibi aynı marka içeriği olmaları ilginç.

CakilYavrukus

Koku da yapmıyor kedi üstünü kapatıyor düzenli temizlemek gerekir tabi düzenli temizlenmeyen her kum kokar insan tuvaleti de öyledir

CakilYavrukus

Güncel