Köpeğime Isırdılar Aciiil

Betuuull

Köpeğimi gezdirirken 2 sokak köpeği sıkıştırdı ve kalcasından ısırdılar.Baktık hiçbir yerinde iz ve kanama yoktu. 15 dakka sonra kanamaya başladı ciddi bişey var mıdır ??

9 CEVAP

zeynepgurgen

Ben 15 dakika bile bekleyemezdim.

SelinTuksal

veterinere gitmelisiniz. buradaki kimse görmeden bişey diyemez

Feronia

Isıran hayvanlar virüs taşıyor olabilir.

ecetuqce

Bence acilen vetirene götürün enfeksiyon kapma olasılığı var daha sonradan pişman olmayın önlem için hem sağlığı için

YASEMINY

tedbir amaclı veterinetere götürmenizi tavsiye ediyorum . belki aşı filan yaparlar sonucta enfeksiyon riski yönünden . geçmiş olsun bu arada

Geçer diye düşünüyorum bizim yaylada köpeğin birini kurt isirdiydi geçmişti bi haftaya kalmadan geçmiş olsun

EnesG

bir şey olmaz ama ısıran köpeklerin virüs bulaştırma riskine karşı veteriner hekimler tarafından kontrol edilmesinde yarar var. geçmiş olsun

Betuuull

Teşekkür ederim sağolun

Acilen veterinere götürün. Büyük ihtimal bir şeyi yoktur ama tedbiri elden bırakmamak lazım