Kedim Kilo Verdi, Mama Önerisi

Merhaba. Kısırlaştırma sonrası kedim çok yiyip kilo almıştı, sürekli yiyordu. bende azar azar ve saatli mama vermeye başlamıştım. Bu son zamanlarda anlaşılır şekilde kilo verdi, mamayı reddetmiyor tabi yine yiyor ama eskisi gibi değil. Mamadan sıkılmış olabileceğini düşünüyorum 4 aydır aynı mamayı kullanıyorum. Değiştiricem. Şuan somonlu kısır Matisse kullanıyorum ve memnunum. Rotasyon olarak hangi mamayı tavsiye edersiniz? Fiyatı orta segment olabilir. Kilosu 100 tl’ye kdar

3 CEVAP

Palyaco

Kedilere en iyi kilo aldıran beaphar vitamin macundur ve mama olarakta bozita kuzulu kisir mamadir

Teşekkürler. Var mıdır başk?

Anonymus985465

Kedinizin günlük yediği miktarı tartın ve not edin. İştah azalması hastalık belirtisidir. Yeterli miktarda yemiyorsa muhakkak hemogram.yaptırın.
Sanabelle öneriyorum. Mamanın jalitesinden tasarruf yapmayın. Misliyle klinik masrafına sebep olabilir