Kedimin Tek Gözü Sulanıyo Ve Açamıyo Neden Böyle Oluyo Ve Nasıl Temizlerim

Kedimin 2 gözüse sulanıyo ama sol gözü daha ds kötü oluyo ve aöamiyacak hala geliyo bende korkmaya başladım bi hastalık falsns olabilirmi ve nasıl temizlenir

3 CEVAP

Lilibeth

Crystalin sprey sıkıp teramysin krem sürebilirsin belki mikrop kaptı belki de viral bi hastalığın başlangıcıdır gözlemleyin durumunu siz yine de

Tarcinnn06

Gentagut göz damlası al eczaneden çok faydasını gördüm veteriner bi arkadaşım önermişti

CakilYavrukus

Bir veterinerin reçete ettiği göz damlasını al kullan. Gerçekten tertemiz olacak gözler