Kedim Çok Zayıf Nasıl Kilo Aldırabilirim

Fidel0

Kedim 1 yaşında dişi doğum yaptı yavruları halen emiyorlar 2 aylık ve görme engelli çok zayıf birçok veterinere sorduğumda sadece kuru mama ve haftada 1 yaş mama vermemi söyledi fakat bunu uyguladığımda kedi aksine daha da zayıflamaya başladı eskiden kendi kafama göre beslerdim yani diğer kedimi beslediğim şekilde o dönemde bundan daha kiloluydu yaş mama, haşlanmış tavuk ve tavuk suyu,haşlanmış ciğer, yumurta verirdim yani baharatsız ve yiyebileceği ne varsa verirdim verme dediler vermedim ama daha da zayıfladı nasıl kilo aldırabilirim ne yapabilirim

9 CEVAP

Anonymus985465

Bol suda haşlanmış tavuk, kıyma
Haftada bir ciğer, yürek gibi sakatat, yumurta sarısı, balık
Ehil başka bir veteriner hekim bulun

bbars

yavru ve anneler icin olan mamalardan kullanmanizi oneririm ayrica multivitamin ve somon yagi ise yariyor (somon yagi istah aciyor ben yas mamanin ustune kullaniyorum kuru mamanin ustunde yemiyor benim kedim)

develi99

Kaliteli yaş mamayı biraz artırın, yeterli.. Kalori olayı sonuçta, kalorisi fazla ama kaliteli şeylerle beslenirse kilosu dengelenir.

Fidel0

Bunları sizce vermeli miyim

pablopicasso

Bir süre yavru kuru maması ve yavru yaş mama ile besleyin. Multivitamin desteği verin. Hatta bağışıklık güçlendirmek içinde imunex 1 cc en fazla 10 gün kadar destekleyebilirsiniz. .

CakilYavrukus

Kedilerin zayıflaması sadece mama ile alakalı olmayabilir. Yaşadığı süreç bence bu konuda etkili olmuş. Tavsiyem kaş yaparken göz çıkarmamanız. Kediye zaman verin, mamayı kaliteli ve taze verin, 10 gün de bir yaş mama, günlük vitamin desteğiyle tamamlayın. Geçmiş olsun

Palyaco

Anne kedi kitten mama ile besleyin en iyi kilo aldıran bozita kitten hills kitten

Palyaco

Arti müthiş kilo aldıran beaphar vitamin macun omega 3 omega 6 zengini

Fidel0

Herkese cevaplar için çok teşekkürler dikkate alıp uygulayacağım