Kısır Dişi Kedilerim Acana Marka Mamaların Kısır Olmayan Türünü Yiyebilir Mi?

HulyaUsta

Kısır dişi kediler kısır olmayan kediler için hazırlanmış Acana kedi mamasını yiyebilir mi?

2 CEVAP

Dann

Ben öyle besliyorum. Acana’nın çoğu serisi tüm yaşam evrelerinde tüketilebilir olarak satılıyor. Mama ambalajında günlük tüketim miktarları “kısır kedi” için yazıyor. Ona göre besleme yapabilirsiniz.

CakilYavrukus

Kısa süreli yemelerinde sakınca yok, ancak uzun vadede hiçbir veterinerin tavsiye etmeyeceği bir durum bu