Kedim Kum Kabının Dışına Kaka Yapıyor

eylulcok

Selamlar. 2 buçuk yaşında scottish fold kedim var,kendisini 1 yaşındayken hiç yavrulatmadan kısırlaştırdık.. son zamanlarda yeme içmesinde hareketinde sıkıntı yok ama haftada bir iki kez kum kabının dışına kakasını yapıyor. Yaptığı yeri yıkıyoruz,kumu çok pis değil ancak yine de bazen dışarı yapıyor. Kumu değiştirdiğimizden dolayı olduğunu düşünüp başka kum aldık yine aynısı. Kakasında bi tuhaflık yok ama neden yapıyor,nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

16 CEVAP

eylulcok

Aslında hemen kum kabının dibine yapıyo küçük bi alana ikinci kum kabı sığmaz bile :/