Kedime Yeni Mama Almak İstiyorum

bbars

yavru kedime su an hills tavuklu kullaniyorum Exclusion yavru kedi mamasina gecmek istiyorum ama daha once hic denemedi daha once bu mamaya gecen varsa yardimci olabilir mi kedim sever mi

6 CEVAP

Palyaco

1 yıl exclusion kullandım çamur atmazsanız bu mamaya müthiş bir mamadir doğrusu neyse onu konuşalım kulaktan dolma olmuyor glutensiz mama her zaman sağlıklı mamadir surda hala glutenli mamaları övmeyin kedilerini gluten yüzünden obez oluyor

pablopicasso

Merhaba kaç aylık minnoş…

Ben olsam bir süre daha mevcut mama devam ederdim. Geçişler de ishal veya farklı durumlar sebebi ile sıkıntı yaşamamak adına..

bbars

8 aylik henuz

bbars

8 aylik henuz

CakilYavrukus

Merhaba, son zamanlar exclusion mamalarda tedarik sorunları olduğu paylaşımları artmıştır. Ayrıca yine araştırırsanız bu mamayla alakalı kedilerde çeşitli Sağlık sorunları olduğu paylaşımları da birhayli fazladır. Kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ederim

bbars

tesekkur ederim bilmiyordum 🙏 baska mamalara bakayim o zaman