Kedinin Boğazına Bişey Kaçmış

Cennet29

Odamın camında beslediğim bi sokak kedisi var 6-7 aylık. Ben mama ile besliyorum ama çöp kenarlarında da cok görüyorum. Bugün geldi kafasını sallar gibi hareketler yapıyo ve öğürmeye çalıştı sanırım boğazına bişey kaçmış yiyo içiyo sevdiriyo kendini ama ben boğazında ki her neyse ne yapabilirim malt verdim biraz. Patates haşladım yedirdim boğaza takılan şeylere iyi geliyormuş diye. Başka evde ne deneyebilirim? Barınağı belediyeyi ara gibi şeyler yazmayın yada veterinere götür gibi. Götürecek durum olsa buraya başlık açmam

17 CEVAP

Cennet29

Şimdi detaylı kontrol ettim ağız içi ve dişlerde sorunu yok. Boğazını dışardan elledim boğazının sağ tarafı şişmiş ve ele geliyo fındık büyüklüğünde. Soğuk algınlığı mı sizce

Lilibeth

Teşhisini merak ediyorum umarım basittir :)