F/P Olarak Hangi Mama Daha İyi

Havva6134

Anket

N&D
(8 oy)
Hill's
(2 oy)
Proplan
(5 oy)
Royal canin
(4 oy)
Toplam (19 oy)

Kedim 2 yaşında obezite sınırında normalde n&d kullanıyorum uygun fiyatlı mamaya geçiş düşünüyordum ama veteriner önermediği için vazgeçtim açıkçası aldığım mamanın orijinalliğinden de şüphe ettim şu an 10 kg 1200 TL başka aromada 5 kg 1100 TL gibi n&d kullananlar fiyat karşılaştırmam için aldığı site ve kg belirtilerse bakmak istiyorum veterinerin önerdiklerinden ulaşılabilir markaları ankete koyuyorum oylayıp yorum yaparsanız sevinirim döviz kuru farkından dolayı pahalısı iyidir fikride doğru değil artık çünkü

3 CEVAP

CakilYavrukus

Veteriner önermedi konusuna açıklık getireyim, veterinerler ellerinde hangi mama çoksa hangi mamayı tedarik olarak çok alıp sayıyorlarsa onu önerir ^^ o yüzden biraz mantıklı olmak lazım.

Havva6134

Ama hiçbiri için bizden alın demedi 5 6 mama yazdı fiyatlarını bilmiyorum içeriği temiz olarak bunlar var dedi 1 2 tanesi değişik ilk defa duyduğum markaydı aslında Royal canin önermesine de şaşırdım zor bi konu gerçekten sizin tavsiyeniz ne mama konusunda