Ücretsiz Köpek Sahiplenmek İstiyorum Bilginiz Varsa Sahiplendirmek İsterseniz İletişime Geçebilirsin

Sineeem

Kuzenimin yavrusuna o askere gittiğimde baktm gelince tabi geri aldı cok alışmıştım o yüzden kendi yavrum olsun istiyorum.

3 CEVAP

Sineeem

Hangi siteler bana mesaj atabilir misiniz rica etsem teşekkür ederim simdiden

Reyaura

Sitedeki yuva arayanlar bölümüne girin köpeği işaretleyin yuva arayan ücretsiz kopekleri göreceksiniz. Ayni zamanda instagramdada bir çok sitede ücretsiz kopek sahiplendirmesi yapılıyor.

gokceyigit

içinde olduğun bu site en iyisi