Kedimin Dışkısı Sarı

Kedikaram

Bugün kedimin kumunu değiştirirken bazı diskilarinin sarımsı olduğunu gördüm. Daha önceden içinde ufak ufak bu renklerde olanlar oluyodu ama maması az tahıllı ondandır demiştim. Bugün ilk defa top seklinde 3-4 tane böyle dışkısı vardı. Sebebini bilen yahut daha önce yaşayan var mı

1 CEVAP

biraz kabız gibi görünüyor. sarılık önemli değil renk olarak bence kalakın top top olması daha önemli. kediler parmak kadar kaka yapar genelde biraz malt veya yaş mama verin ve gözlemleyin.