Kedimin Eklem Rahatsızlığı Çıktı Ne Kullanmam Gerekir

Hediye08

Scottishfold cinsi 1.5 yaşında kedim topallamaya başladı eklem rahatsızlığı başladı neler kullanmamız lazım

3 CEVAP

Aminto

Biz boşuna yırtmıyoruz kendimizi cins hayvan almayın diye yazık günah şu canlara ya.

KremTheCat

Çıkmaması imkansızdı zaten. İyi bir veteriner ile görüşerek sadece ağrısını azaltabilirsiniz. Tedavisi maalesef yok diye biliyorum. Yeni bir tedavi yöntemi bulunmadıysa tabi.

Trifane

Yapacak malesef birşey yok. Benim 2 çocuğumda da var. Dr natures Glukozamin tablet ve ağrı kesici kullanıyorum. 2 gün arayla veriyorum ağrı kesiciyi, glukozamini 1/4 oranı da dönüşümlü olarak. Alışkanlık yapmaması için.