Köpeğim Ölüyor Nütfen Yardım Edin ?

resyonelog

KÖPEĞİM PAŞA EFEKSİYON KAPTI DEDİ VETERİNER ANTİBİYOTİK SERUM YEDİ 3 GÜN BOYUNCA SONRA ERTESİ GÜN KAŞAR PEYNİR SALAM SOSİS 1 PARÇA YEDİ UYDU AKŞAMI GECE 4 KALKTI SABAHA KADAR ŞUHANDA BİLE KUSUYOR KEMİKLERİ GÖZÜKMEYE BAŞLADI HAYVANIN

17 CEVAP

Feronia

Bence acilen daha iyi bakabilecek zamanı ve maddi durumu olan birine sahiplendirin. Tercihen İstanbul taraflarında oturması gerek ilaç, besin, bakım ürünü temini gerek de veteriner/hastane imkanları açısından daha iyi olur.

deniz_berkan

profosyonel dha iyi bir veterinere götürseniz çok daha iyi olur .. acil hemde.

pisicikpisicik

salam sosis gibi şeyler yedirmeyin,kusması devam ederse mutlaka serum verilmeli,barınaklar mikrop yuvasıdır,olmayan mikrop ve virüsüde ordan alır sakın bırakmayın,geçmiş olsun

Feronia

Çoktan ölmüş olsa gerek.

BeyzaElmas

çok geçmiş olsun. bencede daha iyi bir veterinere götürün.umarım yakın zamanda iyileşir. :((

resyonelog

ARKADAŞLAR DAHİ İYİ BİR VETERİNER KOCAELİDE MALESEF YOK EN İYİSİ BUYMUŞ BUNA GETİRDİK GENÇLİK VÜRÜSÜNE YAKALNMIŞ DİYOR DİYER VETERİNERLER MAX 5 GÜNÜ VAR DİYORLAR GEÇİÇİ BARINAKLARA TESLİM ETSEM ONLAR OĞLUMU İYLEŞTİRİRLERMİ YETERKİ O İYİ OLSUN MADİ OLARAK 3 GÜNDE 400 TL PARA HARCADIM ÖĞRENCİYİM SÜTDYO TARZI EVDE KALIYORUM BÜTÜN PARASINI HARCADIM NABMALIYIM MAMASI GENEL İHTİYACLARINI ALDIM 700 TL VERDİM BİRDE SAĞLIK SORUNLARINA 400 TL VERDİM VE TOPLAM 5 GÜN DE BUKADAR PARA HARCADIM

serbetkedisi

KOCAELİDE, PASTEUR KLİNİĞİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM, TÜM EKİPMANLARI VE DOKTORLARI ÇOK İYİ.

Genclik hastaligi yavru kedi/kopeklerde agir geciyor.ama tedavi mumkun antibiyotik+vitamin ile toparlayabilir.antibiyotik tedavisinde ilk 3 gun icinde ne olacagi belli olur zaten.her veteriner farkli tedavi uygular vitamin ignesi daha da toparlanmalarina yardimci olur ama veteriner uygun gorurse yapar bunu.

Antibiyotik tedavisi atlanmadan ve dogru dozda yapilmali.antibiyotik tedavisi olurkende kusabilir bu normla fakat tedavi bittikten sonra veya bitmeye yakin artik kusmanin kesilmesi gerekir.ayrica barinaga vermeyin sonucta sahipli bir hayvandan bahsediyorsunuz getirip goturun isterseniz.antibiyotik tedavisini 3 gun mu aldi?

guineapigela

bende kocaelinde oturuyorum ve pasteur veterinere sürekli giderim kocaelinde en iyi veterinerdir o köpeğinizi iyileştirir muhakkak

LucyLand

ben kocaelide yaşamıyorum ama arkadaşımdan pasteur veterinerin iyi olduğunu duymuştım

Friolero

Bu gibi durumlarda "polyglob" isimli bir ilaç var. Pahalıdır ama doğru evrede uygulanırsa iyileşebilir.

Ben de bir köpek için almıştım bu ilacı.

Bilgos

gençlik aşısı yok mu

bsraodbsii

Gençlik hastalıgı maalesef öyle roziden önceki köpeğimi gençlik hastalığından kaybettim ve dediğim gibi çok masraflı bir süreç ama bu süreçte masraf çok önemli olmuyor. Üretim çiftliklerinden veya petshoplardan alınan köpeklerin genelinde görünen bir hastalık. Hastalıgı atlatması tamamen kendi direnciyle alakalı cünkü bunun tam anlamıyla bir tedavisi yok verilen serumlar bağışıklık sistemi düşmesin diye takviyedir. Birebir hastalığa ilaç yok. Yani veteriner desteği olmadan atlatması çok zor hatta imkansız. Biran önce iyileşmesi dileğiyle.

Tugbabilginer

Paşanın son durumu nasıl ?