Felicia Kedi Mama Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

Leomiyaw

İçeriği, kullanılan malzemeler bütün olarak değerlendirmisiniz.

4 CEVAP

kittieluvv

Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27),
Hidrolize Kuzu Proteini (%18),
Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı,
Bezelye, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası,
Hamsi Yağı, Nükleotid Maya Proteini, Mineraller,
Prebiyotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu,
Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.
bu içerik somonlu az tahıllı kuru mamasının içindekiler(****** da böyle gösteriyor)
Sizinde gördüğünüz gibi içerikte gerçek et yok. Hep bilmem ne unu,bilmem ne proteini vb. vb.
bana göre orta seviyenin bir tık altında bir mama. Ama bu mamayı almam için çok zorda kalmam gerekir.Ben olsam çok zorda kalmadıkça bu mamayı almam (bu arada ben Mystic tavuklu yetişkin kedi maması kullanıyorum ve çok memnunum. En azından içinde gerçek et var ve yerli bir mama. Tester yolluyorlar bence bir deneyin) Neyse,özetlersek iyi bir mama değil ama felix,whiskas,goody vb. den iyi. Sadece denemek için alınabilir tabii.

kittieluvv

yıldız olan yerlerde ama-zon yazıyor

kittieluvv

yıldız olan yerlerde ama-zon yazıyor

Palyaco

Orta segmentte sorunsuz bir mamadir