Ailemi Kedi Almaya Nasıl İkna Edebilirim??

Feazeeeee

Ailemi içeriye almaya nasıl ikna edebilirim bildiği bir fikiriniz varsa yazar mısınız veya siz ailenizi kedi almayı nasıl ikna ettiniz??

7 CEVAP

salihaondag8

Bunun hakkında youtube kanalında kediler hakkında bilgi veren ve kediler hakkında birçok şeyi ogrenmeme vesile olan kedi lola kanalıni izlemeni öneririm en azından kedi sahiplenmeden onge bilgi alırsın ve aileni ikna etme de neler yapman gerektigi gibi birçok bilgi var umarım işini görürsun bu sayede ve ailen izin verir güzel sıcak bir dostun olur ve o canı sahiplenirsin onlardan daha guzel dost ve yaşam mutluluğu yok onlar olmasa napardim sende beni sahiplenince anlayacaksınız umuyorum inşallah izin verirler ve sahiplenirsin bizide durumdan haberdar edersen sevinirim 🤗

CakilYavrukus

Sabırlı olun ileride kendi evinize alırsınız Öncelikle kediler birer canlı! Aileye kabul ettirip eve alıcam gibi baside indirgenecek kadar önemsiz bir konu değil bu.

Sezgek

Yaşının küçül olduğunu düşünüyorum o yüzden kendi ekonomik özgürlüğün olmadan kendine ait bir evin olmadan eğer ailen istemiyorsa alma evine kedi daha sonra o yavruyu sıcak bit yuva ortamı ile tanıştırıp tekrar sokağa göndermek zorunda kalırsın daha çok eziyet olur

Fistik23

Eve aldıktan sonra alışıyorlar ve senden daha çok seviyorlar

Lorelei94

Bunun net bir taktiği yok herkes kendi ailesine gore taktik uyarliyor maalesef 😬

elifvelokum

Kedilerin temiz bakılırsa gayet temiz olduklarından bahsedebilirsiniz muhtemelen anneniz titizse temizlik konusunda endişeleniyordur.

cat_expert

Bir anda kediyi içeri al bir şok olsunlar.

İki ihtimalin olur ya kabul ederler yada etmezler. Stres olmaya gerek yok risk budur deyip dediğimi yap.