10 Günlük Bebeğingözünde Çapaklanma Göz Kapanması

Oqrenerde06

10 Günlük Bebek Kedinin Gözlerinde Çapaklanma ve göz kapanması var bir öneriniz olur muydu.

7 CEVAP

Lilibeth

Teramysin merhem alıp sürün gözlerine kenarlarına çok ince şekilde, gentagut damla yapabilirsiniz öncesinde de. Demlenmiş poşet çay da iyi gelir antiseptik mikrobunu kırar biraz

Lilibeth

Eğer önlem almazsanız enfeksiyon gibi yayılır gözünü bile kaybedebilir

Lucky0

veteriner muyanesi daha sağlıklı olur

Oqrenerde06

Çok teşekkur ederimm lilibeth ❤❤

Oqrenerde06

lucky daha çok kucuk yeni açıldı gözleri ve sanırım kardeşinin patisi geldi gözüne bebek kedilerde olabiliyormuş bu durum

Anonymus985465

Dr. Animal'ı bir pamuğa damlatın ve gözlerini günde dört beş kere hafifçe silin.
Evimde doğum yapan sokak kedilerinin gözleri bu şekilde düzeldi.

Anonymus985465

Sokak kedilerinin yavruları olarak düzeltiyorum