Kediler İçin Vitamin Tavsiyesi

muezzagumus

Kediler için hangi marka vitamin tavsiye edersiniz

8 CEVAP

zuhall

ben gimcat multivitamin kullaniyordum ama sonrasinda burada arkadaslar bitkisel olan daha iyi markalar onermislerdi. onlara gececegim yakinda.
biri naturalis adramys superfood multivitamin (suan stoklarinda yok)
bir digeri veda vet phytomins(sadece veterinerlerde satiliyor)
bunlar tabi genel vitaminler immun sistemi destekleyici onun disinda ozel birsey icin ek destek istiyorsaniz,deri,eklem,kemik,tuy gibi ayri ayri bu markalarin bulunuyor urunleri. aciklamalarini okuyarak bakabilirsiniz.

BGK

Bende kedim için gimcat multivitamin kullanıyorum

muezzagumus

Cvp için teşekkür ederim sağolun.

Gimcat multivitamin.

Pruplem

Benimki kokluyor ama hiç yemedi bugüne kader gimcat aldım . Ne yapmalıyım

Son kullanma tarihini kontrol ettiniz mi?veya uygun kosullarda saklanmamis olabilir.

aleyn

sevdiği bi ödül maması varsa önce bi tane ödül mamasından verin sonra üzerine macundan sürüp verin böyle 5-6 tane macunlayarak verebilirsiniz

zuhall

yemegine katabilirsiniz. yemegini de yemezse patilerine surebilirsiniz,temizlerken yemis olur.