Kedim Akşamları Sürekli Miyavlıyor

Aile evine geldim. Kedimin yeme içmesinde tuvaletinde hiç bir sıkıntı yok. Akşamları biz uyuduğumuz zaman büyük ihtimalle ilgi bekleyip miyavlamaya başlıyor. Kızgınlıkta da değil, kısırlaştırıldı. Sizce kedime ne iyi gelir? Miyavlamaması için ne yapabilirim?

3 CEVAP

Ozlemcakil

Benimki alerji oldugu donem de aksamlari cok miyavlamisti😔tabi cani sıkılıp oyun istiyor da olabilir biraz kovalamaca oynuyor musunuz?

Arada oynuyorum ama yadırgıyor galiba burayı anca ilgilenip oynayınca susuyor onun dışında miyavlayıp duruyor :(

CakilYavrukus

Kapalı kapıları açın, orta koridorun ışığını yakın. Zamanla alışır.