Dişi Kedi Kızgınlık

plyk

Dişi kedimiz kızgınlığa girdi kısırlaştırmamız mümkün değil ama rahatlaması için ne yapabiliriz? Acil yardım

2 CEVAP

Pamulkkk

Rahatlamasının tek çözümü çifleşmesi malesef başka bir çözümü yok

Emirrckr

Bizde aynı durumdan muzdaribiz,
Kısırlaştırma düşünüyorduk fakat çok ani bir şekilde bugün kızgınlığa girdi,
Gündüz çok kötü geçirdik sürekli acı acı miyavlamalar,yerde yuvarlanmalar,sürünmeler ve tabiki lordoz pozisyonu,
Akşam üstü biraz uyudu uyandıktan sonra tekrar yaş mama verdim zaten kuru mamasına hiç dokunmuyor yaş mamayla hem kilo kaybının önüne geçeriz dedik hem de biraz kafası dağılır en azından hayır diyemiyor :)
Onun harici oyuncaklarına hiç pas vermiyor fakat tesadüfen bi ip bulduk evde,
Baya oynadı kovaladı şimdi yine yoruldu belki tekrar uyur birazdan.
Arada aklına gelince yine miyavlıyor ama yerlere yatmalar şimdilik bitti bari.
Kısacası mümkün mertebe dikkatini dağıtın bolca oyunlar oynatın çok yalnız kalmasına müsaade etmeyin.
Ayrıca soru açmıştım kızgınlığı hafifletecek bitkisel ilaçlar da varmış yarın bi veterinerimize danışacağız biz.