Kedi Mamasinda Numune Gönderen Site ?

Reyaura

2kedim var Nd kullaniyorum ablamin 4 kedisi ve kardesimin kedisi 3ay kadar bende kalabilir daha uygun fiyatli mama ariyorum . 15 kg alacağım ilk basta numune gonderen bi site var mi ? ********* hariç.

7 CEVAP

SelinTuksal

Mama profine. Distribütörü de
http://www.sarmat-tr.com/tr/hakkimizda

Sarmat.

eltarcin

Öncelikle bütçe aralığınızı söyleseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Reyaura

10 kgyi 300 350 tlye aliyordum 3ay yetiyordu bize. Simdi 15kg bir ay yetmicek 60 kg kum falan alicagim aylik . 20 kgye yakin alicagim kediler iri ve cok yiyor:D. 10kgsi 150 200tl yi gecmezse rahat karsilarim 20 kg 300 350 benim icin uygun Suan

Feronia

Numunesini istediğiniz mamanın distribütör sitesi

Reyaura

10 kgyi 300 350 tlye aliyordum 3ay yetiyordu bize. Simdi 15kg bir ay yetmicek 60 kg kum falan alicagim aylik . 20 kgye yakin alicagim kediler iri ve cok yiyor:D. 10kgsi 150 200tl yi gecmezse rahat karsilarim 20 kg 300 350 benim icin uygun Suan

Reyaura

@feronia saglikli mama tavsiyesi ?

Reyaura

distribütör numune gonderen sitenin adi mi ?