Sokak Kedisinin Gözündeki Sorun

Balimsu34

Bugün besleme yaparken sokakta bu bebişi gördüm alıp belediyenin veterine götürmek istedim ama çok ürkek yaklaştırmadı bile :( tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi sizce tamamen kör mü o bir gözü yoksa damla vs. ile gecer mi? Bu arada yarın tekrar gidicem umarım yakalayabilirim

3 CEVAP

aslihan_e

Siz gözbebeği görebildiniz mi? Ben fotoğraftan anlayamadım. Zaten o kadar ürkekse siz bir şey uygulayamazsınız. Belediye ekipleri gelse o zamana da kedi gider sanırım.

CakilYavrukus

Maalesef kurtarılabilir bir göz yok gibi. Üzücü :(

kör olmuş sanırım😔