Kedimizin Cinsi Nedir?

scorpion37

Merhaba
Bir önceki soruma fotoğraf ekleyemedim. Yeni bir hesapla giriş yapınca sorun çözüldü. Öncelikle herkesten özür dilerim 2 kez meşgul ettiğim için :)
6 aylık kızım 1 aydır benimle ve genelde insanlar norveç orman kedisi bu diyor. Ben alırken cins bir kedi olabileceğini düşünmedim kendisini sokaktan sahiplendim. Ama bir yandan da merak ettim acaba cins bir kedi mi? Fikirlerinizi yazarsanız memnun oluruz :)

9 CEVAP

Sezgek

Güzel mi güzel tekir minnak tüyü kadar ömrü olsun :)

uzun tüylü geni olan tekir. çok güzel olurlar 🧿

Bgmd

Evet benim kedimin aynısı kedimin annesi calico bir tekir babası smokin bir tekirdi . Annesi uzun tüylü olduğu için uzun tüylü ve rengi de tıpkı böyle.

aynen öyle. benim calico’mun annesi böyleydi ölürüm o yüzden bu kediye♥️ bana kızımı verdi.

KimJeongguk

Uzun tüylü kedi geni var evet. Çok uzaktan Norveç kedisiyle tekir kırması olabilir. Siz düz tekir deyin.

Bgmd

Benim kızım gibi uzun tüylü bir tekir

kedimuzay

Uzun tüylü tekirle calico cinsinin karışımı gibi. Çok tatlı😻

huqi

Renklerine bayıldımm😻😻

Feazeeeee

Uzun Tüylü Geni Olan Tekir Kedi :D :D