Tuvalet Sıkıntısı

Ssenaa51

Merhaba küçük köpeğim olan köpük (erkek) dışarı çıktığımızda sürekli tuvaletini yapıyo geçen gün veterinere gittik her yere tuvaletini yaptı bu normal midir ? Çünkü yazın İstanbula giderken onu da götürcem yolda giderken aralarda çıkarcam tuvaletine sıkıntı olur mu?

2 CEVAP

eltarcin

Herkes dışarıda yapmıyor diye endişelenir, siz yapıyor diye endişeleniyorsunuz :)) Emin değilim ama bu etrafa çiş yapma olayının bölgesini işaretlemek için olduğunu biliyorum. Normal bir şey sanırım.

Ssenaa51

Tamam teşekkürler :) ben bahçemde bakıyorum zaten :D peki sizce istanbul'a gitsek sıkıntı olur mu ara verdiğimiz zamanlarda tuvalete çıkarcam