Kedilerinizin En Sevdiği Oyuncaklar...

KremTheCat

Merhaba bu başlık altında kedilerimizin en sevdiği oyuncakları paylaşalım isterim. İster interaktif, ister evde kendi imkanlarımız ile yaptıklarımız, ister petshoplardan satın aldığımız oyuncaklar olsun farketmez. Fikir edinmek amacıyla paylaşırsak güzel olacağı kanaatindeyim.
Irk, yaş ve kilo bilgisi ile paylaşırsak biraz daha fikir verici olabilir :)

Irk : Exotic Shorthair - 5 aylık - 3 kilo.
Eklediğim fotoğraflara ek her türlü olta oyuncağına da bayılır...

6 CEVAP

KimJeongguk

Benimki Van kedisi 2 yaşında 5kg
Hışırtılı her şeyle oynar. (sakız ambalajı, şeker ambalajı, hap alüminyumu, poşet vs.) ve zilli oyuncaklara bayılır. (zilli fare veya zilli olta gibi veya zilin ta kendisiyle oynar bütün gün peşinde koşar.)

Sezgek

Tekir 4,5 yaşında en sevdiği oyuncak yere düşen fiş, gazoz kapağı, plastik parçası ve elim 😂😅

AyseMia

British Shorthair ırkı 16 aylık kızımın en sevdiği oyuncaklar pinpon topları diyebilirim. O yüzden tam 150 tane satın aldım onun için. 😂 Zilli olanları da seviyor ancak sade olanlar favorisi. 😻 Zili de rahatsız ediyor zaten kedileri kanaatindeyim, onlar bizden kat kat daha fazla yüksek duyuyorlar sesleri çünkü. Olta gibi oyuncaklara da ilgisi var lakin çok sürmüyor. Peluş türü oyuncakları ise neredeyse hiç sevmiyor. Top şekline getirilebilecek özellikle hışırtılı kağıtlar da favorilerimiz arasında. 🥰

Fistik23

Tekir 8 aylık 3.5 kilo
Gölgesiyle oynar
Cüzdan ile oynar
Bardakları düşürmeye bayılır
Pc monitör tırnak izleri var (yeni aldım )
Pc kaploları kemirir oynar
Küçük topları sever oynar
Kardeşimin oyuncaklarıyla oynar
Çekmeceleri açıp kurcalamayayı oynamayı sever
Araba anahtarı ile oynar saklar sabahları sürekli ararıım
Çakmaklarımla oynar sakla

kedime ne kadar oyuncak aldıysam ilk gün ilgilendi 2. gün yüzüne bakmadı. tek sevdiği olta. ucunu değiştiriyorum arada ama öyle ucuna takılan her şeyle de oynamaz tüylü olucak. saatlerce koşar peşinde. kıskaçlı tokam var küçük ona bayılır. bi paket almıştım hepsi çekyat, yatak altında. en son oltanın ucuna taktım bayıldı yeni favorimiz o.
saklambaç oynamaya bayılır. top atarım peşinden koşar. genelde ineraktif oyunları sever. kendi başına çok oynamaz. yatar genelde.

ne kadar gereksiz şey varsa evde onlar oyuncak😂 bu aralar poşet klipsleri mesela