Kedilerde Bir Bölgede Aniden Dökülme Boşluk Oluşması O Bölgede

salihaondag8

Arkadaşlar ben kedi bakalı 2 sene ancak oldu bu konuda hiç bilgim yok ve hiç yaşamadım bu durumu dün kedimde aniden boyun bölgesinin sırtın arka kısmında yani bir bölgede küçük bir dökülme olmuş çok büyük değil bölgesel bu dökülme neden oluyor cevaplarsaniz sevinirim teşekkürler çok korktum bir an öyle olunca dün sizlere sorup ona hore bir veterinerw götürüp durumunu anlatacam çok olmazsa fikirlerinizi bekliyorum boyle yaşayan oldumu ne yapmam gerek kötü birşey mi 🤗

3 CEVAP

salihaondag8

Hiçmi fikri olan yok arkadaşlar

Dkd

Merhaba. Boyun altında tamamen tüylerin döküldüğü bozuk para boyutunda bi alan oluştu benim kedimde de. Sonrasında da kızarıklık oluşmuştu. Dermatit tanısı konuldu. Hekim o kısmı muayene etmeden ne olduğunu anlamanız pek mümkün değil sanırım. Deri hastalıkları, dermatit, mantar, strese bağlı vs her ihtimal olabilir

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler 🤗