Sokak Kedilerine Acil Mama Önerisi Lazım

salihaondag8

Arkadaşlar sokakta birçok kedi baktığım için onlara bu ay uygun fiyatıyla çok kötü olmayan içeriği kaliteli olan biraz mama arayışındayim kısır yetişkin kediler var ve bütçem çok yok hepsine ayrı alamam kısır ve yetişkin kedilere uyan kısır kedilere zarar vermeyecek bir mama önerirseniz sevinirim sipariş vercem kararsızım fiyatı 400 liralarda olursa iyi olur 15 kg cevaplarsaniz öneri verirsemiz çok sevinirim teşekkürler 🤗

6 CEVAP

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler 🤗

salihaondag8

Cool Cat kısır yetişkin mama aklımda varama kullanlar varsa önerimi yada başka marka

Lilibeth

Sokaktakiler için kısır mama almayın onların enerjisi daha düşük oluyor. Sokaktakine öylesi lazım değil kilo almaları hareketlilikten mümkün değil zaten. Mercy mama öneririm şu an 430 lira 15 kilosu ilk üyeliğe de yüzde 10 indirim var. 10 kilolukları da 320 lira şu an kendi sitelerinden alabilirsiniz güvenilir ve yiyorlar

simbakedi

mercy'i bizimkiler de yiyor ama ben econature tercih ediyorum o da 470 tl pet zz shopta

Cennet29

Econature
Mito
Milo

salihaondag8

Arkadaşlar cool Cat diye marka vardi denemek istedim bidakine inşallah dediklerinizden bakar alırım denerim inşallah cevaplarınız için teşekkürler 🤗 cool Cat mama kullanlariniz ve duyanlarıniz oldumu olumlu olumsuz değerlendirirsiniz sevinirim teşekkürler